Nejoblíbenější značky hlubokých kočárků

Kojenec se bude v kočárku s hlubokou korbičkou cítit pohodlně a bezpečně. Dítě se však vyvíjí tak rychle, že za několik měsíců bude z hlubokého kočárku vykukovat a rozhlížet se kolem sebe. Hluboký kočárek je skvělý pro malé děti, které se právě narodili. Budete si moci vybírat z různých barev a značek, které nabízejí široký výběr hlubokých kočárků. Jakmile váš malý uzlíček vyroste z hlubokého kočárku, doporučujeme pořídit sportovní kočárek. V případě, že nepotřebujete vše pořizovat samostatně, vyberte si dvojkombinaci kočárku se sportovním sedem nebo trojkombinaci kočárku s kolébkou.

Obsah článku

Britax Romer

BRITAX RÖMER je jedním z mála, který má vlastní crash testy. Ty se používají v automobilovém průmyslu ve Velké Británii i v Německu. To je také jeden z mnoha důvodů, proč se společnost stala mimořádně váženým partnerem autoklubů, vládních orgánů a dalších dopravních sdružení. Takovýchto prestižních ocenění je možné docílit pouze díky neuvěřitelnému soustředění a neobyčejné kvalitě, která je u společnosti zásadní prioritou. Hlavními produkty společnosti BRITAX jsou kočárky a dětské autosedačky. Autosedačky BRITAX jsou vybaveny systémem ASIS, tj. zvýšenou ochranou proti bočnímu nárazu. Na autosedačkách je navíc neobvyklé to, že jsou navrženy ve spolupráci s výrobcem leteckých sedadel.

Historie

Německá společnost Römer začala s výrobou dětských autosedaček v roce 1966 po téměř 40 letech působení v oblasti výroby bezpečnostních zařízení a doplňků. S každou sedačkou si tak kupujete více než 50 let zkušeností a každodenního úsilí o to, aby byl svět o něco bezpečnější. Dnes je společnost známá jako Britax Römer, která vyrábí nejen autosedačky, ale také sedačky na kola a kočárky. Výroba je soustředěna v Evropě a 90 % jejího sortimentu se vyrábí v Německu nebo ve Velké Británii.

Co si lze od této značky koupit dalšího

·        Příslušenství ke kočárkům

·        Autosedačky

·        Fusaky

·        Korby a sedačky ke kočárkům

·        Slunečníky a stříšky ke kočárkům

·        Podložky do kočárků

·        Pláštěnky na kočárky

·        Nánožníky ke kočárkům

·        Dětské kapsáře

Výhody kočárkůNevýhody kočárků
+ Cena– Chybí nánožník, který musíte dokoupit
+ Prostornost
+ Kvalita 
+ Dobrý design 

Ať už se jedná o drsné dlážděné městské ulice, velmi úzké silnice nebo nezpevněnou krajinu v zemědělské krajině, Grin III vás bezpečně odveze, kamkoli se vydáte. Tenký 57 cm široký půdorys vám dovolí proplétat se mezi regály nákupního centra, zatímco odolný podvozek zaručuje hladkou jízdu za hranice města. Precizně zkonstruované centrální odpružení podvozku překoná každou nerovnost v rámci ulice a spolu s otočnými předními koly s aretací dostane vaše dítě bezpečně do jakéhokoli cíle.

ABC Desing

V roce 2014 společnost představila další volnou řadu s názvem Circle, u které se snažila, aby byla levnější úpravou kočárků ABC Design. Smyslem tohoto rozšíření je kvalita za nižší cenu. Cenová dostupnost každopádně není na úkor kvality – modely jsou jednodušší a nenabízejí tak široký záběr funkcí. V současné době ABC Design nabízí modely vhodné jak do terénu, tak do města, takže každý rodič si může vybrat oblíbenou trasu a podmínky, ve kterých se pohybuje nejraději. V německy mluvících zemích, shodně s majitelem společnosti, jsou rozšířenější terénní kočárky, zatímco v rámci zbytku světa jsou v oblibě spíše městské kočárky.

Historie

Tyto kočárky nemají tak dlouhou historii jako značka Silver Cross a design není výjimečný (například ve srovnání s Bugaboo). Když se to vezme kolem a kolem, kočárky ABC Design jsou v německy mluvících zemích opravdu oblíbené a v různých testech kvality se často umisťují na nejlepších místech.

Společnost ABC Design založili Dietmar a Eva Fischerovi v roce 1989 (některé zdroje uvádějí rok 1988) v německém Waldshutu (oblast Waldshut, Bádensko-Württembersko). Jedinečným cílem zakladatelů bylo prodávat italskou značku Monbebe na německém trhu, ale ještě předtím se rozhodli vytvořit vlastní kočárky, které zpočátku prodávali pod značkou Baby Fun. Počátek 90. let byl pro kočárky pestrý a ABC Design, neboli Baby Fun, se obvykle řídil tímto trendem.

Co si lze od této značky koupit dalšího

·        Kočárky

·        Autosedačky

·        Hrací podložky

·        Fusaky

·        Plyšáček pro nejmenší

·        Kočárky pro panenky

·        Přebalovací tašky ke kočárkům

·        Příslušenství ke kočárkům

·        Dětské deky

·        Korby a sedačky ke kočárkům

·        Pláštěnky na kočárky

·        Slunečníky a stříšky ke kočárkům

·        Nánožníky ke kočárkům

·        Peněženky

·        Jídelní židličky

·        Dětské stoly a židle

Výhody kočárkůNevýhody kočárků
+ Velká nosnost (až 22 kg)         – U některých modelů chybí pláštěnka nebo moskytiéra    
+ Dobrá nastavitelnost kočárku 
+ Nafukovací kola 
+ Prostorný nákupní košík 

Salsa 4 Air kombinuje ověřené přednosti modelu Salsa 4 s výhodami nafukovacích kol. Važte si života s modelem Salsa 4 Air. Salsa je energická, lehká a mimořádně snadno ovladatelná. Je to kočárek s identitou, který bude spolehlivým společníkem pro vás i vaše dítě, ať už se vydáte kamkoli. Kočárek je šokujícím způsobem kompaktní a snadno se skládá, a to i s nasazenou sportovní nástavbou. Až přijde ten správný čas, vyměníte korbičku za pohodlné otočné sportovní připojení, které lze vyvážit do zcela opěrné polohy. Hladkou a klidnou jízdu na skutečně největších výpravách zaručují přední otočná kola s kuličkovými ložisky, souřadnicové odpružení a obrovské nafukovací pneumatiky. Važte si života s kočárkem Salsa 4 Air a sbírejte důležitá setkání na celý život.

Bugaboo

Kočárky Bugaboo jsou nákladné. Zájemci si připlatí především za design, a to i v rámci základní řady, nehledě na omezené edice. Cenová politika Bugaboo je zřejmá, zákazník by měl mít pocit, že si pořizuje něco velmi exkluzivního a jedinečného. V roce 2009, kdy došlo k celosvětové rozpočtové krizi, společnost Bugaboo skutečně zvýšila náklady (aniž by to mělo nějaký konkrétní dopad na poptávku). Na druhou stranu si zákazník kupuje kvalitu, také kočárek je skutečně držák –odvozíte v něm opravdu velké množství dětí!

Historie

Značka Bugaboo začala nabízet kočárky v roce 1999, ale její historie sahá až do roku 1994. Jeden z dlouhodobých autorů společnosti, Max Barenbrug, zvažoval téma své diplomové práce uprostřed posledního roku studia na prestižním Design Academy v Eindhovenu (Nizozemsko). Nakonec se začal zamýšlet nad kočárkem. Podle Maxe Barenbruga byly v té době na trhu k dostání jen odpudivé a nerozumné kočárky s otisky medvídků a bílými koly. Nicméně, roku 1996 založil firmu Bugaboo a v roce 1997 prezentoval své výrobky na veletrhu Kind – Jugend v Kolíně nad Rýnem.

Co si lze od této značky koupit dalšího

·        Kočárky

·        Fusaky

·        Dětské deky

·        Podložky do kočárků

·        Autosedačky

·        Přebalovací tašky ke kočárkům

·        Slunečníky a stříšky ke kočárkům

·        Příslušenství ke kočárkům

·        Korby a sedačky ke kočárkům

·        Pláštěnky na kočárky

·        Matrace

·        Dětské postýlky

·        Jídelní židličky

·        Deky

Výhody kočárkůNevýhody kočárků
+ Design a originalita– Cena
+ Vysoká kvalita 
+ Exkluzivní výbava pro miminka 
+ Dlouhá životnost 

Bugaboo Cameleon3 je také originální kočárek, který je součástí rodinných výletů již více než 15 let. Přináší hladké překonání komplikovaných cest, je flexibilní a přizpůsobí se všem krajinám. Ať už jedete do města nebo do lesa, nemusíte se stresovat, stačí jen měnit přední kolečka. Kočárek má řadu praktických vychytávek a je výjimečně lehký.

TIP: Bugaboo Cameleon 3 plus – recenze a osobní zkušnenosti

Cybex

Srdcem značky Cybex a každého jejich výrobku je vynalézavý koncept CYBEX D.S.F. (Design, Safety, Functionality) – kombinace originality, stoprocentní bezpečnosti a kvality užitečnosti. Tento trojí postup firmu nejen přivedl k vytvoření oceňované, špičkové autosedačky CYBEX Sirona se zadním opěradlem, ale také jí vynesl více než patnáct grantů Red Dot Design Awards.

Díky tomu, že společnost CYBEX vždy zpochybňovala status quo a odvážně se stavěla proti tradicím, se stala průkopníkem v oblasti bezpečnosti dětí a je považována za značku s nápaditým způsobem života. Díky novému přístupu designérů k plánování boří výrobky CYBEX hranice mezi bezpečností, designem a užitečností a jsou určeny zejména pro opatrovníky, kteří oceňují kvalitu a módu.

Historie

Historie značky Cybex není na první pohled nijak výjimečně dlouhá, protože ji v roce 2005 založil v Německu Pražan Martin Poš. Na začátku soustředil své úvahy na segment autosedaček, které se v té době vyznačovaly nuznou ergonomií. Smyslem bylo vytvořit položku, která by kombinovala vysoký bezpečnostní standard s pohodlnou péčí. Ambice se setkaly s obrovským zájmem veřejnosti a prvotní modely představovaly skutečnou revoluci v rámci trhu. Postupem času byly ke kočárkům přidány sedačky a společnost se začala rozšiřovat za hranice mimo domovského trhu do všech zemí.

Co si lze od této značky koupit dalšího

·        Autosedačky

·        Příslušenství pro kočárky

·        Fusaky

·        Vaky a nosiče dětí

·        Dětské deky

·        Korby a sedačky ke kočárkům

·        Slunečníky a stříšky ke kočárkům

·        Maňásci pro hry

·        Dětské nosítko

Výhody kočárkůNevýhody kočárků
+ Lehkost– Cena
+ Elegance 
+ Flexibilita 
+ Pohodlnost 

Stylový set kočárku 2v1, který umožní maximální pohodlí a praktičnost. Oceníte 4v1 cestovní systém, skládání jednou rukou, otočnou sportovní nástavbu, XXL sluneční stříšku, odpružení všech kol a další. Mezi příslušenství, které si můžete dokoupit patří lyže, které z kočárku udělají sněžný skútr. Výška sedačky je navíc v úrovni stolu, čímž sobě a dítku zajistíte pohodlí také v restauraci nebo kavárně.

TIP: Kočárek Cybex Priam recenze

Kinderkraft

Značka Kinderkraft usnadňuje dětem a jejich opatrovníkům práci objevovat svět již od roku 2011. Do jejího portfolia patří kočárky, které zajistí bezpečí vašich nejmenších na ulici. Byly podrobeny kontrolám a testům (Crashtested Safety Approval) a jejich kvalita a bezpečnost je potvrzena celosvětovými certifikáty.

Historie

Jedná se o obecně mladou značku, která vznikla v Polsku v roce 2011. V současné době značka působí v 67 zemích a její produkty využívají miliony lidí. Kromě kočárků patří do portfolia KinderKraft také autosedačky, kola, postýlky, nosítka a další dětský nábytek a doplňky pro opatrovníky.

Co si lze od této značky koupit dalšího

·        Kočárky

·        Autosedačky

·        Hrací podložky

·        Kojenecká lehátka

·        Odrážedla

·        Vaky a nosiče dětí

·        Přebalovací tašky ke kočárkům

·        Pěnové puzzle na zem

·        Dětská balanční kola

·        Tříkolky

·        Houpací koně

·        Dětské postýlky

·        Regály a poličky

·        Jídelní židličky

·        Helmy a přilby na in-line

Výhody kočárkůNevýhody kočárků
+ Lehký a celkem levný– Nevhodné do terénu
+ Prostorný pro dítě– Skoro bez polstrování zad
+ Velký koš– Konstrukce je velmi vratká
+ Snadná manipulace– Nelze ji polohovat do úplného sedu
+ Velká prodloužená stříška– V terénu se velmi špatně ovládá

Kočárek má nosnost až 27 kg! Je to kočárek, který vám bude dlouho sloužit, není pouze odolný, ale navíc se s ním úžasně a jednoduše jezdí. Díky předním kolečkům otočným o 360 stupňů s aretací pro jízdu v přímém směru a utlumení nárazů je Everyday rozumný pro krátké procházky ve městě i výlety do lesa, ať už je klima jakékoliv! Tento kočárek má také pohyblivé odpružení v rámci rámu, takže každá jízda je pro dítě velmi pohodlná. Pro větší pohodlí je součástí balení speciální popruh na přenášení. Součástí kočárku je rozsáhlá pohodlná XL vanička s podložkou na spaní, která má termoregulační a antibakteriální vlastnosti. Všestranná vanička také vyniká silným madlem, které umožňuje přenášet v ní dítě. Boudičku lze rozložit do úhlu více než 90 stupňů! Je vyrobena z nepromokavé tkaniny s kanálem UPF50+.

TIP na článek: Recenze kočárku KINDERKRAFT Kočárek kombinovaný Everyday 2v1 Bird

Petite&Mars

Jde o novou privátní česko-slovenskou značku, která vznikla začátkem roku 2015. Do výroby firma a zaměstnanci vkládají zkušenosti, které za dlouhou dobu působení v oboru získali a vkládají sem vše, co se naučili. Obchodu s kojeneckým zbožím a různými potřebami pro děti a maminky se věnují již přes 20 let. Jejich výrobky najdete v továrnách prakticky po celém světě. 

Co si lze od této značky koupit dalšího

·        Autosedačky

·        Pleny

·        Hrací podložky

·        Drobnosti pro nejmenší

·        Nosní odsávačky

·        Příslušenství ke kočárkům

·        Vaničky a kyblíky

·        Přebalovací tašky

·        Pěnové puzzle na zem

·        Dětský nábytek

Výhody kočárkůNevýhody kočárků
+ Vysoká variabilita– Chybí odpružení konstrukce
+ Kvalita zpracování– Absence polohovacích nožiček
+ Elegantní provedení– Sedačka ani potah nejdou sundat
 – Textil na košíku je velmi tenký
 – Krátká stříška

Kombinovaný kočárek 2v1 poskytuje vašemu dítěti pohodlnou jízdu na jakémkoli území a díky sedadlu a vaničce v jednom nemusíte skladovat mnoho komponentů. Po zakoupení kombinovaného kočárku Grand II 2 v 1 získáte konstrukci kočárku s koly, otočnou autosedačku, kterou lze účinně změnit na praktickou a pohodlnou vaničku, přebalovací tašku, sportovní nástavbu na kočárek, pláštěnku.

Kočárek disponuje těmito vlastnostmi:

·        nastavitelná rukojeť

·        lze změnit sedadla na pohodlnou vaničku

·        zadní kola s pákovou brzdou

·        terénní bezúdržbová elastická kola

·        hladká přední kola s aretací pro snadné pohybování v každé krajině

·        výsuvná sluneční clona, atd…


Přečtěte si také

Od Jana Kolínková

Chovatelka domácích zvířat, pěstitelka rostlin, milovnice dobrého jídla a psaní textů. Ve volném čase ráda pečuje o zahradu, čte knihy a uskutečňuje svoje nápady — jako je učení se hrát na kytaru, stavba ze dřeva a jiné. Jejím snem je žít klidný život.