TOP 5 kočárků do 10 000 Kč

Kočárků a značek je na trhu nepřeberné množství a mnohdy je opravdu složité nějaký vybrat. Každý by rád zkombinoval kvalitu a příznivou cenu a vybral zkrátka to nejlepší, co se v dané kategorii nachází. Ptáte se jaký kočárek je ten nejlepší? V tomto článku Vám představíme 5 nejlepších kočárků, které koupíte do 10 000 Kč!

Super pohodlí a bezpečí je heslo, kterým se řídí kočárek Eezy S+ 2 od Cybex.

Kočárek Only Way od značky ESPIRO oceníte pro jeho multifunkčnost a pohodlí.

V tomto krásném kočárku s velkými koly se bude cítit Vaše miminko velmi příjemně.

Univerzální kočárek, který můžete použít od narození dítěte, až do jeho 15 kilogramů.

Jedinečný styl a nadčasová jednoduchost, která tento kočárek provází, Vás doslova ohromí.

Obsah článku

Výběr TOP 5 kočárků do 10 000 Kč

Výběr špičkového kočárku je jedním z mimořádně důležitých úkolů každého rodiče. Kočárek může být věc, kterou bude používat po dlouhou dobu, takže je nutné se podívat na všechny parametry, abyste jednoduše vybrali ten nejvhodnější kočárek pro vaše dítě. Při výběru kočárku je důležité zvážit, co od něj skutečně požadujete. Je velmi důležité promyslet celý výběr a nekoupit si první kočárek, který vám padne do oka na začátku. Kočárek by měl být vhodný nejen pro dítě, ale také pro opatrovníky. Co nejlepšího tedy můžete sehnat do 10 000 Kč?

1. CYBEX Eezy S+ 2

Super pohodlí a bezpečí je heslo, kterým se řídí kočárek Eezy S+ 2 od Cybex.

Ať už je váš cíl jakýkoli, na kočárek EEZY S+2 se můžete spolehnout, že vaše dítě přepravíte bezpečně a v mimořádném pohodlí. Složte jej do úplné polohy vleže, abyste mohli bezpečně přepravovat své malé dítě, nebo ho nechte odpočívat na cestách. Terénní kola s jemným odpružením umožňují hladkou jízdu po městských chodnících, lesních cestách nebo písčitých stezkách. Cestovní systém umožňuje připojit korbičku Cot S nebo autosedačku.

Parametry
DélkaŠířkaVýškaVáhaVěk
820 mm450 mm1050 mm7,6 kgOd 0-4 let

Cestovní systém 3 v 1

Jeden podvozek, tři cestovní alternativy. Podvozek Eezy S+ 2 je kromě standardních sportovních sedaček navíc kompatibilní s oceňovanými autosedačkami pro novorozence a sedačkou Bed S.

Polohování jedinou rukou do pozice v leže

Jednoruční polohování zad a pohyblivá opěrka umožňují změnit polohu kočárku do úplného opření zad od prvního dne.

Velká odpružená kola

Cestujte se s ním snadno a v mimořádné pohodě na nejrůznějších cestách. Rozsáhlá odpružená kola s přední aretací vám zajistí převažující všestrannost a zaručí nerušený spánek vašeho dítěte.

XXL sluneční stříška

Zajistěte své dítě před nepříznivými vlivy pomocí XXL sluneční stříšky z ochranné textilie UPF50+.

Integrované přední madlo a stolička

Koordinační opěrka přispívá k pohodlnému a ergonomickému sezení a ležení v kočárku a lze ji udržet v rovnováze pouhou jednou rukou.

Snadné a instinktivní skládání do samostatné polohy

Kočárek Eezy S+ 2 lze bez námahy složit do samostatné polohy jednou rukou, což je rozumné pro ukládání a odkládání kočárku.

TIP: Jak vybrat sportovní kočárek?

2. ESPIRO Only Way

Kočárek Only Way od značky ESPIRO oceníte pro jeho multifunkčnost a pohodlí.

Jde o převládající kombinovaný kočárek pro extrémní pohodlí kojenců a rodičů. Kočárek je dobře ovládatelný na jakékoliv cestě a je vhodný pro děti do 22 kg. Ultra kompaktní podvozek na gumových kolech. Podvozek kočárku slouží opatrovníkům a dětem až po dobu 4 let. Aby byl kočárek co nejjednodušší, je jeho konstrukce vyrobena z lehkého hliníku, skládá se na menší velikost provedením jednou rukou, takže se podobně snadno přemisťuje a skladuje v rovině i ve svislé poloze. Všechna kola mají tlumenou asimilaci a přední kola jsou zcela otočná s aretací. Výjimečně prostorný koš obsahuje četné potřeby a kryt na zip pro zajištění před vypadnutím. Rám je na 4 gelových kolech s celoodpruženým systémem.

Parametry
DélkaŠířkaVýškaVáhaVěk
90-100 cm60 cm110 cm11 kgOd 4 let

Když dítě začíná chtít sedět a potřebuje vidět na svět, potřebujete kočárek s bezpečnou sedačkou a pohodlnou polohou. V kočárku Espiro Only lze polohovat v obou směrech — po i proti směru jízdy. Mladší děti se často cítí bezpečně, když vidí své opatrovníky uprostřed procházky, a jak stárnou, jsou více zvědavé na svět. Opěrka pro nohy, opěradlo, kabina a popruhy jsou zcela pohyblivé a lze je rychle a efektivně přizpůsobit potřebám dítěte.

Zádovou opěrku lze vyvážit do rovné polohy. Kabina je dále prodloužená, má větší větrací okna a zabudovanou moskytiéru. Pro opatrovníky je tato multifunkční konstrukce jako stvořená, váží 4 kg. Kočárek se dodává celkem s otevřenou, opláštěnou proutěnou přepravkou, integrovanou moskytiérou, rukojetí na tašku a držák nápojů.

TIP: Nejlepší golfový kočárek – recenze a tipy

3. PETITE&MARS Street + Air

V tomto krásném kočárku s velkými koly se bude cítit Vaše miminko velmi příjemně.

Sportovní kočárek Street+ Air s obrovskými nafukovacími koly a madlem. Vyšplhá se na jakékoliv území, je kvalitní a elegantní. Ocení ho každá maminka, která bude mít možnost kočárek používat. Kočárek poskytuje stabilitu díky své kvalitní konstrukci, která dělá rozdíl v tlumení nárazů. Materiály na kočárku zaručují, že je kočárek lehký, ale kvalitní, a díky nafukovacím kolům si snadno poradí s náročnou krajinou. Kočárek je určen pro děti od 6 měsíců do 22 kg. Největší stohovací hmotnost kočárku je až 25 kg.

Parametry
DélkaŠířkaVýškaVáhaVěk
87 cm56 cm108 cm11.98 kgDo 4 let

Co očekávat:

 • Nafukovací přední a zadní kola pro nepříjemný terén
 • Otočná přední kola s aretací
 • Snadné skládání jednou rukou
 • Opravdu velká stříška s okénkem a SPF 50
 • Výškově nastavitelná rukojeť a odnímatelné madlo
 • Velká opěrka zad
 • Síťka na zadní straně opěrky zad  
 • Pěti-bodové flexibilní polohovací pásy
 • Velká nákupní nádoba s nosností až 3 kg
 • Centrální brzda
 • Lehká hliníková konstrukce

TIP: Nejlepší kočárek pro dvojčata

4. KINDERKRAFT All Road

Univerzální kočárek, který můžete použít od narození dítěte, až do jeho 15 kilogramů.

ALL ROAD je rozšířený kočárek plánovaný pro děti od narození do 15 kg. Umožňuje rozložení do roviny a lze jej umístit po i proti směru jízdy. Kočárek je skvělý pro výlety do města i mimo něj — umožňuje hladkou jízdu i na hrbolatých městských ulicích (má elastická kola s pěnou vyplněnými ochrannými prvky proti nárazům).

Díky systému CLICK & FOLD můžete kočárek rychle a bez námahy složit jednou rukou. Rozsáhlá stříška je vyrobena z voděodolné textury, a navíc poskytuje záruku UPF 50+. Bezpečnost dítěte je zásadní, a proto je kočárek připraven s pětibodovým polohovacím pásem a rukojetí, kterou lze otevřít z obou stran.

Parametry
DélkaŠířkaVýškaVáhaVěk (hm)
94 cm62 cm106 cm11,6 kgDo 15 kg

5. EASYWALKER Jackey

Jedinečný styl a nadčasová jednoduchost, která tento kočárek provází, Vás doslova ohromí.

Sportovní kočárek Easywalker Jackey je určen pro všechny rodiče, kteří si cení zajímavé módy a nestárnoucí přímočarosti. Tento kočárek lze složit do kompaktního, lehkého a samostatně stojícího svazku pouhým jedním stisknutím.

Parametry
DélkaŠířkaVýškaVáhaVěk (hm)
80 cm47 cm105 cm7,5 kgDo 22 kg

Co můžete očekávat:

 • Lze použít pro novorozence a děti do 22 kg
 • Automatický skládací systém
 • Udržitelné materiály
 • Skládá se do kompaktních rozměrů
 • Rozšířená XL sluneční stříška s ochranou proti slunci UPF 50+
 • Výškově nastavitelná opěrka nohou
 • Velký nákupní košík s jednoduchým přístupem

TIP na závěr: Chcete ušetřit při nákupu nového kočárku pro vaše dítě? Využijte slevové kódy a cashback od Tipli a ušetřete tak na nákupu. Stačí si vybrat kočárek, který vám vyhovuje a vyhledat příslušný slevový kód nebo cashback nabídku na Tipli.

Od Jana Kolínková

Chovatelka domácích zvířat, pěstitelka rostlin, milovnice dobrého jídla a psaní textů. Ve volném čase ráda pečuje o zahradu, čte knihy a uskutečňuje svoje nápady — jako je učení se hrát na kytaru, stavba ze dřeva a jiné. Jejím snem je žít klidný život.