Nejlepší LEGO pro malé kreativce

Nenechte se omezovat různými návody a postavte to, co vás zrovna napadne. Ať už je to dům, auto nebo zvíře, Lego pro malé kreativce je na vaší tvůrčí energii. Sada obsahuje kostky různých velikostí a barev, ale navíc je zde i sortiment neobvyklých dílků. V případě, že potřebujete postavit dům nebo hrad, určitě se neobejdete bez oken a vchodů. Fascinuje vás více bagr nebo motorka? Určitě budete potřebovat kola!

Existuje více druhů Lega Classic a proto je vhodný jako dárek pro úplné prcky, ale také se dá pořídit rozvojová sada pro další sady k jiným stavebnicím LEGO. Navíc jsou dodávány v užitečném plastovém boxu, do kterého budete moci po každém hraní kostky odložit.

LEGO Classic

Úplnou klasikou, která dokáže zaujmout vaše děti v rámci kreativity je určitě stavebnice LEGO Classic. Jde totiž o balení několika základních stavebních kostiček, ze kterých lze totiž postavit úplně cokoliv. Pokud s legem zatím nemáte vlastní zkušenosti, nemusíte se vůbec ničeho obávat.

Proč LEGO Classic?

Představte svým dětem nadějný svět ze stavební řady LEGO Classic s úžasnými dinosaury, barevnou klávesnicí, krásným domečkem a posunovacím parním vláčkem. Jakmile děti porozumí svému úkolu, nebudou chtít s kreativitou a hraním už jen tak přestat.

Tímto dárkem efektivně podpoříte dětskou představivost. Můžete jej podpořit ve snažení a utužit rodinné vztahy. Lego bylo vytvořeno k tomu, aby pomohlo dítěti růst, a to nejen v rámci kreativity. LEGO Classic jde opravdu rychle sestavit – od psa s kostí po rytíře na koni, od monster trucku po dinosaura. Všechno je možné, záleží pouze na tom, jakou máte vy a vaše děti fantazii.

Oblíbené LEGO Classic

·        LEGO Classic 10698 velký kreativní box

·        LEGO Duplo Classic 10914 velký box s kostkami

·        LEGO Classic 11016

·        LEGO Classic 10696 střední kreativní box

·        LEGO Classic 11016 tvořivá sada kostek

·        LEGO Classic 10713 kreativní kufřík

·        LEGO Classic 10700 zelená podložka na stavění

·        LEGO Classic 11002 základní sada kostek

TOP produkty

LEGO Classic 10692 Tvořivé kostky

Budete si moci zkonstruovat, co budete potřebovat. Sada obsahuje klasické stavební čtverce ve 29 barvách a také speciální díly, které zahrnují například vchody, okna, oči a vrtule. V případě, že vás pro začátek nic nenapadá, podívejte se na návod a nechte se inspirovat. Často se jedná o sadu, která je rozumná pro vytváření vynalézavých schopností začínajících stavitelů všech věkových kategorií. Kostky lze použít jako doplněk ke všem stávajícím sadám LEGO.

LEGO Classic 10713 Kreativní kufřík

Stavějte a hrajte si se svou sbírkou kostek LEGO® kdekoli s tímto hladkým a životaschopným vynálezeckým kufříkem od LEGO® Classic. Kufřík obsahuje pestrobarevné kostky LEGO®, včetně oči, kolečka a mnoho dalších dílků v nejrůznějších tvarech, ze kterých lze sestavit domy, auta, zvířata a další. Uchovávej své kostky LEGO® dokonale izolované a složené v nápaditém kufříku. Sada navíc obsahuje jednoduché stavební návody, rozdělené podle věkových kategorií, takže děti mohou vytrvale tvořit svou vynalézavost.

·        Žlutý kufřík obsahuje množství pestrobarevných dílků, očí, koleček a mnoho dalších dílků různých tvarů, které jsou bezchybně uspořádány v přihrádkách

·        Je to ideální volba pro začínající stavitele LEGO®. Tento vynalézavý kufřík od LEGO® Classic vytváří představivost a fantazii. Kufřík měří přes 26 cm na výšku, 28 cm na šířku a 6 cm do hloubky.

·        Nechte se unášet proudem své fantazie se sadami LEGO® Classic. Tato sada je vhodná pro děti a dospělé od 4 do 99 let.

LEGO Classic 11008 Kostky a domky

Děti pochopí význam domova výjimečně brzy, takže sada LEGO® Classic Kostky a domky je vrcholným způsobem, jak jim představit svět nápaditého stavění. Děti si při stavění a hraní osvojují důležité schopnosti, které jim zůstanou po celý život. Začněte stavět s těmito zábavnými domečky LEGO. Kluci a slečny od 4 let budou zbožňovat stavění a hraní si s těmito 6 jednoduchými modely LEGO. Mohou si postavit rodinný dům, maják, iglú, hrad, domeček a větrný mlýn. Základní návody a skvělé vychytávky, stejně jako otáčecí plachty větrného mlýna, zaručují, že stavění bude jednoduché a plné zábavy.

A až děti modely zabalí, budou mít ještě hromadu kostek a dílků uklizených nad sebou, aby si mohly vytvořit svůj dům snů. Rozvíjejte klíčové schopnosti se stavebnicemi LEGO Classic, které dětem otevírají svět myšlenek a motivace. Zatímco děti ocení blaho z tvoření, osvojí si schopnosti, které jsou klíčem k budoucímu vítězství.

·        Děti si mohou postavit 6 různých domů a poté popustit uzdu své tvůrčí energii a postavit si svůj vysněný dům. S touto flexibilní hračkou a jejími neomezenými stavebními možnostmi je možné cokoliv. Toto 270 dílkové balení obsahuje 6 domečků: rodinný dům, maják, iglú, hrad, domeček a větrný mlýn.

·        Děti zbožňují stavění a hraní si s modely, a když si plánují vlastní projevy, jejich tvůrčí schopnosti neznají mezí! Cihličky a dílky lze také kombinovat s jinými hračkami LEGO® a užít si tak ještě více zábavy.

·        Hračka nevyžaduje baterie, takže zábava nekončí! Neustálá vynalézavá hra je poháněna tvůrčími podněty dětí – to podporuje zdokonalování základních schopností uvažování a řešení problémů a dává stavitelům pocit uspokojení, že „je“ to baví!

LEGO Classic 11006 Modré kreativní kostičky

Děti od 4 let si budou s touto sadou LEGO rády hrát se 3 snadno sestavitelnými modely. Základní stavební návody a zábavné komponenty zaručují, že zábava začne hned po otevření krabice a jen tak se nezastaví. Postavíte velrybu s obrovskýma kulatýma očima a tryskající vodou, vláček s kolečky, která se otáčejí, nebo robota s pohyblivými pažemi.


Přečtěte si také

Od Jana Kolínková

Chovatelka domácích zvířat, pěstitelka rostlin, milovnice dobrého jídla a psaní textů. Ve volném čase ráda pečuje o zahradu, čte knihy a uskutečňuje svoje nápady — jako je učení se hrát na kytaru, stavba ze dřeva a jiné. Jejím snem je žít klidný život.