Příslušenství ke kočárkům Bugaboo

Dáváte přednost komfortu a eleganci před vším ostatním? Značka Bugaboo patří mezi nejlepší a nejluxusnější vůbec. Při bližším pátrání po kočárcích Bugaboo dříve či později narazíte na rozpory názorů. Někteří na ně nedají dopustit, jiní by je nechtěli ani za nic. Jak jste na tom vy?

Je to dáno tím, že každý model je jinak střižený a vyhovuje jiným podmínkám a lidem. Levnější modely nejsou tak kvalitní, lehké a dobře skladné jako ty dražší. Zákazníci se mnohdy bojí, že sedačka je příliš naklopená dozadu a kolečka jsou kategorie sama o sobě. Kočárky od firmy Bugaboo jsou vhodnější spíše pro nižší maminky než pro vysoké, které by se musely více ohýbat do příliš hluboké korby. Proč je tedy tato značka tak známá a populární? To už se dozvíte jinde.

Obsah článku

Příslušenství ke kočárku Bagaboo

Příslušenství pro kočárky vám umožní upravit si kočárek tak, aby vám dokonale vyhovoval a zajistil vše pro vaše potřeby. Díky vhodně zvolenému příslušenství, můžete kočárek přestavět – například pomocí adaptérů pro autosedačky, a můžete tak zajistit více pohodlí pro své dítě (například pomocí vložek do sedačky a ochranných pláštěnek na kočárek).

1. BUGABOO BEE Adaptér pro Maxi–Cosi

Tento adapter umožňuje rychlé a jednoduché připojení autosedačky Maxi Cosi skupiny 0+ k podvozku kočárků Bugaboo Bee3, Bee5 a Bee6. Konektor lze použít i na autosedačky využívající stejný připojovací systém jako Maxi Cosi, například Cybex.

Kompatibilita s:

  • Bugabbo Turtle by Nuna
  • Maxi Cosi CabrioFix
  • Maxi Cosi Pebble
  • Maxi Cosi Pebble Plus
  • Maxi Cosi Rock Cybex Aton Q
  • Cybex Aton 5
  • Cybex Aton Q i-Size
  • Be Secure iZi Go X1
  • Be Secure iZi Go Secluded

2. Přepravní taška

Jde o opravdu rozumný přepravní vak, který spolehlivě ochrání váš kočárek před vnějšími vlivy, jako je zemina, poškrábání, vlhkost… a váš Bugaboo bude jako v peřince. Vhodné pro ty, kteří cestují co nejčastěji – zejména letadlem, kde dochází k běžnému poškození kočárků. Obal má zabudovaná kolečka – takže cestování s ním může být hračka.

Přenosný obal Bugaboo je vyroben z pevné, voděodolné a pratelné tkaniny a je dodáván s polstrovaným popruhem medvídka pro přenášení a samostatnými vaky pro zabalení předních a zadních koleček kočárku. Když jej nepoužíváte, složte jej do malého balíčku. Balení stojí vzpřímeně, takže nijak nespadne. Kompatibilní se všemi modely Bugaboo.

3. BUGABOO Novorozenecká vložka

Díky své velikosti je ideálním rozšířením hlubokého lůžka korbičky. Kratší rozměry zaručují, že se skvěle vejde do korbičky a zároveň uvolní spoustu místa pro dítě. Dokonalé příslušenství pro prvních 6 měsíců života. Kojenci však nemají zcela vytvořený systém pro regulaci tělesné teploty. V prvních měsících života potřebují další vrstvu pro ochrany a oblečení. Kojenecká vložka Bugaboo byla vyrobena speciálně pro tyto počáteční chvíle života, kdy je velmi důležité udržet kojence v teple a pohodlí.

TIP: Příslušenství ke kočárku, které musíte mít

Bugaboo vložka je vyrobena z jemné bavlněné tkaniny, která udrží kojence v teple v jakémkoli ročním období. Kojenecká vložka je navíc vhodná pro jemnou pokožku miminka. Vložka je kompatibilní se všemi kočárky Bugaboo (kromě Bugaboo Ant) a je vyroben pro hluboké lůžko.

4. Sluneční stříška

Sluneční stříška je při koupi kočárku Bugaboo Fox3 základem. Je dostupná v široké škále barev, což vám umožní doplnit kočárek tak, aby se vám líbil. Stříška je připravena s ochranným faktorem UPF 50+ a je pohyblivá pomocí zipu, což zaručuje vrcholnou ochranu vašeho dítěte před sluncem, větrem nebo deštěm. Stříšku lze použít jak na hluboké lůžko, tak na sportovní polohu. Samozřejmostí je větrací okénko.

5. Zimní fusak

Díky výplni z hřejivého prachového peří a nové odnímatelné vložce, která je navíc plněná prachovým peřím, udrží fusak vaše dítě v teple a pohodlí i v těch nejnižších teplotách. Tuto vložku lze vložit nebo vyjmout v závislosti na aktuální venkovní teplotě. Svrchní látka péřové vložky je připravena s vrstvou Teflon, díky níž je fusak bezpečný proti vodě, sněhu a větru. Podobně odolné jsou i zipy. Využijte je k mírnému otevření pro mnohem lepší cirkulaci vzduchu, nebo je zcela rozepněte a využijte část na nohy jako pohodlnou podložku do kočárku. Uvnitř kapsy je ochrana proti znečištění od dětských bot.

TIP: Jak vybrat fusak

6. Matrace

Matrace do lůžka Bugaboo bee je kompatibilní i s jinými verzemi hlubokého lůžka. Je mimořádně pohodlná a dítě si na ní krásně odpočine.


Přečtěte si také

Od Jana Kolínková

Chovatelka domácích zvířat, pěstitelka rostlin, milovnice dobrého jídla a psaní textů. Ve volném čase ráda pečuje o zahradu, čte knihy a uskutečňuje svoje nápady — jako je učení se hrát na kytaru, stavba ze dřeva a jiné. Jejím snem je žít klidný život.