Příslušenství ke kočárkům Cybex

Miminko tu bude, co by dup? Nebo už se stihlo narodit a vy se s ním chcete jít pochlubit ven? Pak je volba kočárku Cybex správným krokem. Již spousta maminek používá kočárky od firmy Cybex a nemohou si je vynachválit. Díky tomu se i u nás značka zprudka vrhla na trh. A čím si je tak získaly? Svými vlastnostmi, které umožnily dětem lépe v kočárku spát a zároveň být v bezpečí během bdělého stavu. Jaké příslušenství k takovým kočárkům můžete sehnat? Čtěte dál a dozvíte se to!

Obsah článku

Příslušenství ke kočárku Cybex

Příslušenství pro kočárky vám umožní si upravit kočárek tak, aby vám dokonale vyhovoval a zajistil vše pro vaše potřeby. Díky vhodně zvolenému příslušenství, můžete kočárek přestavět – například pomocí adaptérů pro autosedačky, a můžete tak zajistit více pohodlí pro své dítě (například pomocí vložek do sedačky a ochranných pláštěnek na kočárek). 

1. Fusak Cybex 

Fusak CYBEX Platinum je elegantní model z řady CYBEX Platinum Line pro kočárek CYBEX Priam nebo Mios nabízí pohodlnou péřovou podšívku a jeho nepromokavé materiály chrání dítě před chladem, větrem a deštěm. 

 • ideální volba pro zabezpečení dítěte 
 • příjemná huňatá podšívka 
 • voděodolné materiály 
 • bezpečí před chladem, větrem a deštěm 
 • výjimečně jednoduché uchycení pomocí suchých zipů a knoflíkových dírek 
 • rozměry lze upravit v horní části fusaku 
 • barevné provedení lze sladit s kolekcí kočárků CYBEX Priam a Mios

TIP: Kočárek Cybex Priam recenze

2. CYBEX Moskytiéra Priam Lux Carry Cot

Síť proti komárům CYBEX Priam Lux Carry Cot Moskytiéra poskytuje ideální ochranu proti lezoucímu hmyzu. Originální ozdoba CYBEX Lux poskytuje kojenci ideální zabezpečení proti lezoucím potvůrkám díky pružné tkanině a zároveň skvěle padne na hlubokou postýlku Priam. V rámci hygieny ji lze prát na 30 °C.

3. CYBEX Vložka Mios komfort Cashmere Beige

Do sportovní nástavby kočárku Cybex můžete přidat dodatečnou polstrovanou vložku. Zajistíte tak svému dítku nejen komfort, ale také dostatečné teplo i v chladnějších dnech.

4. Adaptér Eezy S pro autosedačky

Adaptéry CYBEX Eezy S pro autosedačky CYBEX. Adaptéry CYBEX Eezy S jsou určeny pro připojení kočárku Eeey S k autosedačkám CYBEX Sk.0+ a vybraným GB Sk.0+. 

 • adaptéry pro kočárky CYBEX Eezy S propojují kočárek s autosedačkami Sk.0+ v souladu s autosedačkami CYBEX a vybranými autosedačkami GB.

TIP: Oblíbené autosedačky Cybex

5. Snack Tray CYBEX Platinum 

Snack CYBEX Platinum Black je velmi užitečný způsobem, jak přenášet a podávat dětem svačinu na cestách.

 • jedinečná ozdoba CYBEX svačinový pultík na rukojeti kočárku 
 • užitečný způsob, jak přenášet a podávat svačiny na cestách 
 • je kompatibilní s kočárky Platinum Line – Priam a Mios

TIP: Podívejte se na další příslušenství Cybex na Feedo.cz

6. Držák nápojů na autosedačky

Držák na pití je určen pro použití s autosedačkami Cybex a umožňuje dítěti mít pití po ruce. Je vhodný pro modely Sirona, Juno M-fix, Pallas S-fix a Solution S-fix. Přizpůsobivý vnitřek udržuje nápoje na svém místě. S tímto držákem nápojů budete mít nápoje v blízkosti svého dítěte a vaše auto bude čisté.

 • účinně se připojuje k vybraným autosedačkám Cybex a poskytuje užitečné místo pro láhev nebo sklenici vašeho dítěte. 
 • Snadno se zavádí a vyprazdňuje podle potřeby 
 • Udržuje nápoj po ruce i poté, co jej potřebujete

Přečtěte si také

Od Jana Kolínková

Chovatelka domácích zvířat, pěstitelka rostlin, milovnice dobrého jídla a psaní textů. Ve volném čase ráda pečuje o zahradu, čte knihy a uskutečňuje svoje nápady — jako je učení se hrát na kytaru, stavba ze dřeva a jiné. Jejím snem je žít klidný život.