Recenze kočárku Cybex Eezy S+2

Jste aktivní a energický člověk, který má rád sport a rád si užívá minuty dynamického odpočinku? Spolu se svým malým dítětem se nemusíte omezovat! Sportovní kočárky jsou navrženy tak, aby splňovaly ty nejnáročnější požadavky. Jsou vhodné nejen na běhání nebo inline bruslení, ale i na dlouhé procházky v přírodě nebo náročnější lezení.

Eezy s+2 vám umožní vyrazit na rodinnou cestu bez zaváhání. Podvozek Eezy s+2, který je součástí cestovního systému 3 v 1, je kompatibilní se sportovní nástavbou, vaničkou Bunk S, autosedačkou pro novorozence a vložným vakem Cocoon S 1.0, takže kočárek s vámi bude jezdit od auta až po městské uličky. Jednou rukou ovládaná opěrka zad a nohou umožňují nastavit kočárek do polohy zcela v ležmo od prvního dne a obrovská odpružená kola zvládnou i terén, jako jsou polní cesty nebo hrbolaté chodníky.

Sportovní kočárky se vyznačují pevnými materiály, vysokou stabilitou a jednoduchým ovládáním i v obtížném terénu. Samozřejmě jsou navíc vhodné pro běžné použití ve městě a při běžných činnostech. Mají řadu cenných vychytávek, počet kol si vyberete podle svých představ. Sportovní kočárky se stávají stále známějšími, což je oceňováno pro jejich praktičnost a příznivé ceny.

Obsah článku

Kočárek Cybex Eezy S+2

Sportovní kočárek Cybex Eezy s+2 je ideální pro dynamické rodiny se sklony k cestování. Moderní sportovní kočárek Eezy s+2 má obrovská odpružená kola, která si poradí i s nerovným povrchem. Integrovaná opěrka podporuje pohodlné a ergonomické sezení a ležení v kočárku a lze ji nastavit jednou rukou.

Zajistěte své dítě před klimatickými vlivy pomocí XXL sluneční stříšky z ochranné tkaniny UPF50+. Kočárek Eezy S+2 lze bez námahy jednou rukou složit do volně stojícího balíčku, což usnadňuje jeho skladnost a ukládání.

TIP: Příslušenství ke kočárkům Cybex

Vybrané zajímavosti:

  • Terénní kola
  • Cestovní rám 3 v 1
  • Nový Eezy S+2 je určen pro děti od narození do cca 4 let
  • Největší hmotnost dítěte 22 kg
  • XXL sluneční stříška pro nejextrémnější zastínění
  • Integrace rukojeti a opěrky
  • Jednoduché skládání jednou rukou
  • Potahy lze prát na 30 °C

Možnost skládání kočárku jednou rukou a pohyblivá opěrka umožňují používat kočárek ve zcela sklopené poloze již od prvního dne. Na nerovném povrchu se sportovní kočárek Cybex Eezy S+2 skutečně skvěle ovládá, takže vaše dítě může pokračovat v nepřetržitém odpočinku. O hladkou jízdu se starají odpružená terénní kola a přední otočná kolečka s možností aretace.

Jeden rám se třemi možnosti cestování. Kromě standardní polohy kočárku je rám Eezy S+2 kompatibilní s oceňovanými autosedačkami pro novorozence a korbičkou Cot S. Nastavitelná opěrka podtrhuje pohodlné a ergonomické sezení a ležení v kočárku a lze ji nastavit jednou rukou.

Neustále v pohybu

Nový sportovní kočárek Eezy S+2 vám umožní čelit výzvám rodinného cestování bez ztráty kroku. Moderní rám kočárku Eezy S+2 jako cestovní varianty 3 v 1 je kompatibilní s jednotkou sedačky, korbičkou Cot S a autosedačkou, takže se elegantně přenesete z auta do ulic města. Volba sklopení kočárku jednou rukou a pohyblivá stolička umožňují využívat zcela opřenou polohu již od prvního dne a rozsáhlá kola, všechna s odpružením, si poradí s terénem, jako jsou hrbolaté cesty nebo nerovný asfalt.

TIP: Přečtěte si článek o oblíbených autosedačkách Cybex

Obecné parametry

Typ kočárkuSportovní
Počet kol4
Max. zátěž22 kg
Věková kategorieOd narození do 4 let

Tabulka parametrů

VýrobceCybex
Nosnost22 kg
KolaGelová
Zatáčení předních kolAno
Aretace předních kolAno
OdpruženíAno
Nastavitelná míra odpruženíNe
Nastavitelná výška rukojetiAno
Skládání jednou rukouAno
Pojistka proti rozloženíAno
Stojí po složeníAno
Rozměry složeného kočárku (š/d/v-cm)33x 45x 60 cm
Rozměry rozloženého kočárku (š/d/v-cm)82x 45x 105 cm
Hmotnost7,6 kg

Cybex na cestách

Maminky jsou z kočárku docela nadšené, i když je pravdou, že se můžeme setkat s rozličnými názory. Některé jsou rády, že je kočárek lehký (obzvláště, když máte jít do čtvrtého poschodí). To, co ale některým vadí, je malý prostor pro odkládání pod kočárkem. Musíte se tedy smířit s tím, že budete sebou nosit i batoh. Ale to je jen malý nedostatek.

Příslušenství ke kočárku

Co by to bylo za kočárek, kdybyste si k němu nemohli dokoupit potřebné příslušenství. Není třeba se dlouze rozepisovat o příslušenství, které je u sportovních modelů častěji nedostatkové. Totéž bohužel platí u modelů Cybex. Ale najdeš zde nákupní košík, ale i komponenty jako nánožník, pláštěnka proti dešti nebo taška na rukojeti.

Eezy s+2 vám umožní vyrazit na rodinnou cestu bez zaváhání. Podvozek Eezy s+2, který je součástí cestovního systému 3 v 1, je kompatibilní se sportovní nástavbou, vaničkou Bunk S, autosedačkou pro novorozence a vložným vakem Cocoon S 1.0, takže kočárek s vámi bude jezdit od auta až po městské uličky. Jednou rukou ovládaná opěrka zad a nohou umožňují nastavit kočárek do polohy zcela v ležmo od prvního dne a obrovská odpružená kola zvládnou i terén, jako jsou polní cesty nebo hrbolaté chodníky.

Hodnocení kočárku Cybex Eezy S+2

VýhodyNevýhody
+ Velmi lehký– Koš pod kočárkem je malý
+ Je velmi stabilní vzhledem k tomu, jak je lehký– Nedá se nastavit více do sedu
+ Skvělá kolečka, která projedou prakticky veškerým terénem 
+ Snadné ovládání i jednou rukou 
+ Jednoduchá manipulace 
+ Krásný design 
+ Extra dlouhá stříška 

Přečtěte si také

Od Jana Kolínková

Chovatelka domácích zvířat, pěstitelka rostlin, milovnice dobrého jídla a psaní textů. Ve volném čase ráda pečuje o zahradu, čte knihy a uskutečňuje svoje nápady — jako je učení se hrát na kytaru, stavba ze dřeva a jiné. Jejím snem je žít klidný život.