Recenze kočárku BABYHOME Emotion

Kočárky, které jsou vyráběny jako dvojkombinace jsou velmi praktické, protože se mohou přizpůsobit dítěti a vydrží spolu s vámi co nejdéle. Vzhledem k tomu, že jsou kočárky dražší a očekáváme, že nám budou dlouho sloužit, nemělo by se s výběrem příliš pospíchat. Kombinovaný kočárek 2v1 naštěstí velmi variabilní, díky čemuž nemusíte později utrácet za další kočárky. Z konstrukčního hlediska podvozek slouží jako hluboká korba nebo jako sportovní varianta.

Skvělý kočárek, který využijete nejen na cestování, ale i ve městě, na nákupy a jako parťáka při popojíždění po nákupech. Byl oceněný za svůj chytrý design, lehkost a skladnost.

Jak vidíte, běžně se kombinují kočárky, aby se rodinám ušetřilo trápení a peníze. Dokonce je kočárek BABYHOME Emotion vhodný i do letadla. Což se o mnoha kočárcích říct nedá. Dvojkombinace je ovšem vhodná i pro běžné užívání v terénu a ve městě. U kočárků byste měli spíše volit pěnová kolečka. Ale u BABYHOME se potkáte s mnohem lepší variantou – termoplastická guma, která se dává i do koleček u skateboardů. 

Obsah článku

Kočárek BABYHOME Emotion

Kočárek Emotion je velmi lehký, praktický a sofistikovaný. Jedná se o model, který je určen pro rodiče, kteří se odmítají tahat s těžkými kočárky. Vzdát se ani nemusíte slušného designu nebo jiných nároků. BABYHOME Emotion je ve své kategorii super skladný a lehký a je vhodný pro děti do 25 kg. Jednoduchý a kompaktní skládací systém, který snižuje celkový objem složeného kočárku. Kola jsou lehce odnímatelná a vyrobená s moderním designem a inovativním materiálem. Celkový design rámu společně s komponenty kočárku jsou odlišné od jiných výrobků. 

Obecné parametry

Typ kočárkuSportovní, dvojkombinace
Průměr kol14,5 a 16,5 cm
Počet kol4
Max. zátěž25 kg
Věková kategorie0-36

Dvojkombinovaný kočárek je tedy ultra lehký a velmi snadno se dá rozložit a uskladnit prakticky kamkoliv. Po složení i sám stojí a disponuje pojistkou proti rozložení. I díky těmto vlastnostem je ideálním parťákem do letadla. 

Tabulka parametrů

Výrobce Babyhome
Nosnost25 kg
KolaTermoplastická guma
Zatáčení předních kolAno
Aretace předních kolNe
OdpruženíAno
Nastavitelná míra odpruženíNe
BrzdaSamotný pedál u zadního kola
Nastavitelná výška rukojetiAno
Skládání jednou rukouAno
Pojistka proti rozloženíAno
Stojí po složeníAno
Rozměry složeného kočárku (š/d/v-cm)70 x 47 x 22 cm
Rozměry rozloženého kočárku (š/d/v-cm)97,5 x 47 x 84 cm
Hmotnost7 kg

Kočárek na cestách

Cestování s malými dětmi není úplně lehké a mnohdy s i od vás žádá spoustu nervů a práce. Chystáte-li se cestovat se svými dětmi co nejčastěji, udělejte to, až budou větší. Většina cestujících nechce poslouchat uvřeštěné děti a vy si taky ušetříte spoustu trápení. Kromě toho, už se někdo zamyslel nad tím, co si to dítě vlastně pamatuje z celé cesty? Když si ale stojíte zatím, že chcete jet, musíte si zjistit, co je třeba. 

K naložení do letadle je potřeba, aby byl kočárek dobře skladný a lehký. V případě, že mají adekvátní rozměry a projde rentgenem, můžete si ho vzít i do letadla na palubu. Jinak se ukládá mezi další zavazadla. Někdy existují i výjimky, kdy můžete sebou vzít i větší kočárky s hlubokou korbičkou.

TIP: Nejlepší kočárek do letadla? TOP 5 nejlepších kočárů

Příslušenství ke kočárku

Ani příslušenství modelu EVERYDAY také není úplně nejhorší. K dispozici je vak na rukojeť a stojan pro hlubokou polohu, ale ani jedno u většiny kočárků neobjevíte. Na druhou stranu, což je příliš neobvyklé, tento kočárek disponuje držákem na kočárek. Nechybí ani běžnější vychytávky, jako je pláštěnka, nákupní košík, nánožník a moskytiéra, takže budete připraveni na všechny klimatické podmínky.

  • Dětské madlo
  • Extender stříšky
  • Fusak se čtyřmi odepínatelnými vrstvami
  • Držák na pití
  • Slunečník

Skvělý kočárek, který využijete nejen na cestování, ale i ve městě, na nákupy a jako parťáka při popojíždění po nákupech. Byl oceněný za svůj chytrý design, lehkost a skladnost.

Hodnocení kočárku

VýhodyNevýhody
+ Ultra lehký– Cena
+ Kombinovaný kočárek– Nedostupnost
+ Vhodný do letadla
+ Dobře skladný
+ Kola ze speciálního odolného materiálu
+ Rychlé odejmutí kol
+ Skládání jednou rukou

Přečtěte si také

Od Jana Kolínková

Chovatelka domácích zvířat, pěstitelka rostlin, milovnice dobrého jídla a psaní textů. Ve volném čase ráda pečuje o zahradu, čte knihy a uskutečňuje svoje nápady — jako je učení se hrát na kytaru, stavba ze dřeva a jiné. Jejím snem je žít klidný život.