Oblíbené autosedačky Doona s integrovaným podvozkem

Doona je speciální autosedačka, která se dá použít jako kočárek. Její výhody jsou dobře známé. Jakmile vystoupíte, nemusíte dítě balit z autosedačky a poté ho přendat do kočárku, ale tady stačí pouze otevřít podvozek. Vaše dítě nebude podrážděné, může pokračovat v odpočinku nebo se na vás dívat svýma velkýma očima. 

Nemusí vystupovat z „ vajíčka “, ze svého pohodlného prostředí, navíc vás má neustále na očích. Tímto způsobem ušetříte sobě i svému miminku zbytečný stres z výletu. Potřebná vyjížďka do běžného obchodu ještě nikdy nebyla tak snadná! Moderní kolekce nastavuje zcela novou módu, které se vyrábí se šesti barevnými variantami. Vnitřní struktura je v tmavé a hladké barvě a vždy disponuje hliníkovým doplňkem. Kolekce je tak ideální i pro rodiny s náročným životním stylem.

Parametry autosedačky Doona:

 • Disponují možností pro zavedení proti směru jízdy
 • Je určena pro kategorie 0+
 • Je vhodná pro děti do 13 kg
 • Samotná hmotnost výrobku je 7 kg
 • Rozměry sedačky: 44 x 60 x 66 cm
 • Rozměry kočárku: 99 x 82 cm

Nabízí opravdové bezpečí a kvalitní materiál

Autosedačka Doon obsahuje bohaté polstrování z pěny a tím zaručí dítěti pohodlí při cestování. Dítě bude chráněno 5 bodovým pásem, které je vybaveno vypolstrovaným ramenním chráničem. U každé autosedačky je přibalena i pohodlná a měkká vložka. Konstrukce dovoluje rodičům dát sedačku protisměru, což omezí odraz v případě autonehody. Proti bočnímu nárazu jsou zde naistalovány dvě vrstvy silného plastu, který je schopen absorbovat tlak vytvořený při nárazu.

Design nesmí chybět, proto je tu potah z černé prodyšné látky. Je doplněna koženými detaily, černým hliníkem a prošíváním. Potah lze snadno omýt od nečistot. V případě potřeby můžete potah sejmout a vyprat v pračce.

Je plně kompatibilní s bezpečnostním systémem od Isofix Doona

Isofix Doona představuje základnu pro autosedačku Doona. Díky své fixační noze a systému Isofix poskytuje vyšší úroveň v bezpečnosti. 

 • Prošlo testováním a výrobek je 100 % schválen v rámci bezpečnosti
 • Výrobek byl testován i v rámci cestování letadlem

Barevné kombinace Doona

Sedačka zabrání bočnímu nárazu

Díky speciální dvoustěnné struktuře, která umožňuje, aby se kolečka zasunula do systému Doona, je tento systém navíc bezpečný. Posílenou bezpečnost v případě bočního nárazu zajišťují kromě další vrstvy EPS, pěny a textury také dvě přepážky ze stabilního plastu pohlcujícího nárazy. V případě nehody je dítě dokonale zabezpečeno.

Dítě bude v bezpečí i při zadním nárazu

Výrobky od firmy Doon disponují jedinečnou strukturou, jejímž obsahem je madlo, které se dává proti zadním sedadlům. Takže, pokud se stanete spoluúčastníkem nehody, výrobek aktivně absorbuje náraz.

Bezpečnostní kontrola

Dvěma nejčastějšími příčinami zranění souvisejících s autosedačkami a kočárky jsou nesprávné použití nebo nevhodné usazení. U běžných značek neustále dochází k chybným použitím a instalacím. S tímto průzkumem, si hlavní vývojáři dali práci s různými mechanismy, aby účinně zabránili chybnému používání. Všechno zboží je vyráběno sice z kvalitního materiálu, ale především také z materiálu, který neobsahuje škodlivé látky. 

Autosedačky jsou opatřeny certifikáty

Dětské předměty byly testovány podle nejpřísnějších bezpečnostních kritérií. To se týká zejména dětských autosedaček a kočárků, protože děti musí být během přepravy obzvláště zabezpečeny. Vzhledem ke svému zajímavému tvaru a užitečnosti byla autosedačka Doona vyzkoušena a certifikována. Doona se stala produktem, u kterého byly splněny požadavky na kvalitu a bezpečnost všech dostupných evropských norem.

Certifikáty:

 • ECE R44
 • EN 1888
 • EN 12790
 • FMVSS213
 • ASTM F833
 • ASTMF2050

Výrobky od firmy Doon

Autosedačka s integrovaným podvozkem

Tato moderní autosedačka (kategorie 0+) se výjimečně snadno přemění na kočárek a poskytuje tak bezkonkurenční všestrannost. Doona je navíc vynalézavé zařízení pro opatrovníky, kteří oceňují bezpečnost, kvalitu a přímočarost. Už žádné tahání autosedačky nebo plýtvání místem v kufru auta kvůli neskladnému kočárku. 

Kočárek Doona je navíc ideální pro ty, kteří se svým dítětem cestují každý den, například do obchodů nebo k lékaři. Doona Also je primární a jakoby první výrobek, který zároveň splňuje všechna bezpečnostní kritéria pro dětské autosedačky (ECE R44) a kočárky (EN1888). Je schválena TUV (Německou asociací pro technickou kontrolu) pro použití na palubě letecké přepravy. Takto vypadá autosedačka budoucnosti!

Isofixová báze k autosedačce

Tato základna zajistí vašemu dítěti mnohem větší bezpečí při jízdě autem. Pomocí systému, který zajišťuje snadné přenášení, můžete autosedačku jednoduše nacvaknout nebo vycvaknout spolu s vaším dítětem. Samotná základna je v tu chvíli v autě v podstatě zajištěna pomocí systému IsoFix. Tato pomůcka pro bezpečné cestování autem splňuje požadavky evropské normy ECE R44. Kromě toho lze autosedačku DOONA použít v jakémkoli vozidle, které je připraveno na použití IsoFix.

Klíčové prvky

 1. Vysoká bezpečnost pro dítě během jízdy
 2. Lehké a tiché zacvaknutí a vycvaknutí sedačky, aniž byste museli vyndat dítě
 3. Snadná manipulace s připevňovacím mechanismem
 4. Byla testována při crashtestech

Ochrana proti škůdcům

Tato 360o ochrana dokáže ochránit vaše dítě před žhnoucím sluncem a nepříjemným hmyzem. Výrobek disponuje dvěma zipy, které vám lehce dopřejí snadný přístup k vaší drobotině.

Co je dobré vědět?

 1. Účinná ochrana proti slunečným paprskům
 2. Účinná ochrana proti otravnému hmyzu
 3. Snadný přístup k dítěti
 4. Ochrana nepropustí UV záření
 5. Snadná instalace

O společnosti

Tato společnost hledí kupředu a věnuje se posunu vpřed. Touží po zlepšení životů opatrovníků tím, že představuje nápadité předměty, které vytvářejí méně náročné životní okolnosti související s jejich dětmi. Jejich posláním je, aby hledali a objevovali náročná místa v každodenním životě rodičů, kteří se musí vypořádávat s problémy svých dětí. 

Společnost využívá svých schopností, aby přispěla k méně náročnému převozu dítěte. Výsledkem jejich práce jsou kvalitní předměty a opatření, které skutečně pozitivně ovlivňují dnešní výchovu dětí.

Poslání 

Vyrábět předměty, které usnadňují život opatrovníkům a jejich dětem. Kladou důraz na zdravý rozum, snadné užívání a radost z používání našich výrobků, přičemž za nejdůležitější priority považují bezpečnost, kvalitu a plán. 

Nedělají kompromisy v kvalitě.

Neustále nastavují lepší standard, než je ten, který je schválen běžnými měřítky, což je vyzkoušeno ve schválených výzkumných zařízeních. Jejich zkušebny, kde podrobují položky mimořádným a seriózním testům, zaručují, že splňují nejpřísnější opatření kvality.

https://youtube.com/watch?v=JQPf9nWzA0k

Přečtěte si také

Od Vašek Brynda

Od mala se věnuje sportu, především sjezdovému lyžování a karate. Potom se zamiloval do lezení, ale uvědomil si, že mu na bříšku něco během studia na vysoké škole narostlo, a tak začal ještě běhat. Mimo to se věnuje přes čtyři roky linkbuildingu na webových stránkách jako je Testado.cz, či třeba Modio.cz a další. Hlavním cílem je dodělat školu a stát se ředitelem vesmíru.