Příslušenství ke kočárkům Thule

Čekáte dítě a snažíte se dopředu informovat o tom, co vám nesmí chybět, až přijde dítě na svět? Kočárek určitě nepředstavuje první věc, kterou byste museli hned kupovat. A mnohdy nemusíte pořizovat nový za velké náklady, stačí si jej půjčit od známých, sehnat na bazaru a tak dále. Ať tak či tak, ke každému kočárku je dobré mít i příslušenství. Jaké příslušenství nabízí značka Thule?

Obsah článku

Proč zvolit značku Thule?

Mnoho maminek na kočárky od značky Thule nedá dopustit, a tak se tu celkem rozmohly. Kočárky od firmy Thule disponují hned několika výhodami, které velmi usnadní vožení dětí.  

 • Disponuje skvělými jízdními vlastnostmi
 • Dá se velmi dobře složit a rozložit
 • Nikde vám neudělá ostudu
 • Má velkou zapínací dolní tašku a další úložné prostory
 • Disponuje nožní i ruční brzdou

TIP: Thule Urban Glide 2 – recenze a osobní zkušenosti

Příslušenství ke kočárku THULE

Příslušenství pro kočárky vám umožní upravit si kočárek tak, aby vám dokonale vyhovoval a zajistil vše pro vaše potřeby. Díky vhodně zvolenému příslušenství, můžete kočárek přestavět – například pomocí adaptérů pro autosedačky, a můžete tak zajistit více pohodlí pro své dítě (například pomocí vložek do sedačky a ochranných pláštěnek na kočárek). 

1. Moskytiéra proti hmyzu THULE Urban Glide Mesh

Moskytiéra na dětský kočárek THULE může být i matně modrá, a je opravdu rozšířená. Tato síť na kočárek je vyrobena z mimořádného, kvalitního, certifikovaného, výjimečně jemného monofilu České generace. Díky vysoce kvalitnímu, zdravotně nezávadnému monofilu s výjimečně malými oky je zajištěno, že vaše miminko nebude při odpočinku obtěžováno ani těmi nejmenšími muškami. Většina ochranných sítí na kočárky lze natáhnout zcela přes celou korbu všech nám známých kočárků a není třeba hledat nejbližší body na uchycení, pouze ji pohodlně natáhnete na sportovní korbu kočárku. 

Díky svému mimořádně flexibilnímu střihu lze moskytiéru snadno použít pro všechny druhy kočárků, jak hluboké, tak sportovní verze. Barvy moskytiéry na kočárek jsou: bílá, béžová, matně modrá, černá a šedá.

2. THULE Chariot Jog Kit 2

Sada Chariot Jog Kit 2 umožňuje přeměnit váš dvoumístný vozík za kolo Thule na wellness vozík pro běhání. Aretace předního kola vám umožní držet směr. Rozšiřující sada Chariot Jog Kit 2 pro váš dvoumístný vozík Thule za kolo jednoduše naistalujete a jste připraveni vyrazit do ulic. Užitečná následující úprava, zaručuje, že vozík pojede rovně. Obsahuje hliníková ramena a 16″ kolo s rychloupínacím komponentem. 

Kompatibilita: 

 • Thule Chariot Jog Kit 2
 • Thule Chariot Cross 2
 • Thule Chariot Cab 2
 • Thule Chariot Lite 2

Hlavní výhody balení: Jednoduché upevnění nacvaknutím na vozík Thule VersaWing instalace je rychlá a jednoduchá aretace předního kola umožňuje držet směr.

3. THULE Chariot Padding 1

Vložka Thule Chariot Padding 1. Pořiďte si do své sedačky vložku, která vám zajistí pohodlí a jednoduchou údržbu. Zajišťuje dodatečné polstrování pro mnohem lepší komfort vašeho dítěte. 

 • Integrovaný prostor pro dětskou přilbu pro vyšší pohodlí při jízdě na kole
 • Snadné usazení a odstranění vložky usnadňuje udržování vnitřek v čistotě 
 • Kompatibilita: Thule Chariot Don, Thule Chariot Cross, Thule Chariot Lite

4. THULE Spring – Reflexní sada pro kola

S touto velmi užitečnou sadou odrazek Thule Spring Reflector budete venku jasně vidět. Odrazky se jednoduše připojí ke kolům a lze je kdykoli znovu připevnit či odpojit. Sada odrazek na kola je vhodná pro kočárky Thule Spring. 

 • Reflexní sada je vybavena ochranným krytem, který je součástí balení
 • Zajišťuje lepší viditelnost ve tmě 
 • Lze je velmi snadno připojit ke kolům

5. THULE Chariot Ski Kit

Přestavujeme klasický dětský kočárek Thule Chariot Ski Kit pro pěší turistiku za saně, které se vám budou hodit na výlet na běžkách. Lyžařský set Thule Chariot Ski Kit pro dětský vozík obsahuje 2 lehké lyže, které se upevňují v podstatě zacvaknutím do systému Thule VersaWing, a nastavitelnou tažnou tyč s polstrovaným pásem pro připojení lyžaře k vozíku. Na pásu je držák na láhev s pitím. Dítě je usazeno nad zemí, aby bylo v teple a pohodlí. Díky snadnému využití této sady je vozík jednoduché upravit, aby byl mobilní i ve sněhu.

6. THULE Urban Glide Car Seat Adapter

Adaptéry THULE Urban Glide Car Seat Single & Double Maxi-Cosi fungují dokonale. Přeneste své dítě z auta do kočárku rychle a bez námahy propojte autosedačku s kočárkem THULE pomocí tohoto adapteru. 

 • Adaptery pro autosedačky Sk.0+ s
 • Jsou kompatibilní s autosedačkami THULE Urban Glide 2, THULE Urban Glide 2 Double a THULE Glide 2 
 • Jednoduché montáž a vyjmutí pomocí západek kompatibilní s oblíbenými modely autosedaček Maxi-Cosi®, BeSafe®, Cybex® a Nuna®.

Přečtěte si také

Od Jana Kolínková

Chovatelka domácích zvířat, pěstitelka rostlin, milovnice dobrého jídla a psaní textů. Ve volném čase ráda pečuje o zahradu, čte knihy a uskutečňuje svoje nápady — jako je učení se hrát na kytaru, stavba ze dřeva a jiné. Jejím snem je žít klidný život.