Babyzen YOYO – recenze a osobní zkušenosti

Babyzen YOYO +

Víte o lepším cestovním kočárku, který můžete vzít pohodlně do letadla a cestovat s ním i pokud máte novorozence nebo batole? My tedy ne. Kočárek Babyzen YOYO+ je speciálně navržen pro snadné cestování s miminkem. Aktivnímu životu zdar!

  • Kočárek se spoustou doplňků
  • Jeden kočárek od narození po chodícího prcka
  • Snadno se skládá jednou rukou
  • Velmi lehký a skladný. Perfektní do Letadla.

Podvozek
Novorozenecký balíček
Sedačka pro děti 6+
Jak se kočárek skládá a jak to je s letadlem a rozměry?
Doplňky ke kočárku

Babyzen YOYO + pro vaše pohodlné cestování

Kočárek Babyzen YOYO + je speciálně navržen pro pohodové cestování letadlem, vlakem, autobusem, městskou dopravou…Prostě vším, čím chcete aktuálně cestovat. Pravda ovšem je, že tyhle supr variabilní golfky Babyzen YOYO + milují hlavně rodiče „létavci“, kteří hodně létají letadlem.

Proč je tak super a proč byste si jej měli zamilovat i vy? Proč si připlatit za Babyzena a nekupovat laciný rozhrkaný kočárek z druhé ruky? Mrkněte se na naši recenzi.

Babyzen YOYO +

Tohle je Babyzen YOYO +. Kočárek, který složíte do malého balíčku, přidáte k němu „novorozenecký balíček“ jako korbičku, nastavíte na něj sedačku Babyzen a nakonec postavíte pohodlné golfky…

Jak to vlastně funguje? 

Kočárek Babyzen YOYO + vymýšleli opravdu lidi s mozkem a proto z něj vznikl opravdový malý pomocník pro rodiče, kteří nechtějí mít problémy při cestování. (Kočárek je mimochodem TOP kočárkem pro cestování. Mrkněte ZDE na další kočárky ze stejné kategorie.) Jak to celé funguje? Možná jste trošku zmatení a netušíte, co vlastně kočárek Babyzen YOYO + obsahuje a co si tedy musíte koupit, abyste mohli ihned odjet na dovolenou nebo z příbuznými za „velkou louži“.

Mrkněte se na to, jak to vlastně funguje!

Krok číslo jedna: PODVOZEK

Než vyrazíte na jakékoliv cesty, jako první potřebujete kočárek zkompletovat. Babyzen se neprodává jako kompletní balíček VŠE v JEDNOM. I když některé možnosti zahrnují kompletní kočárek od 6 měsíců včetně sedačky a podvozku, je dobré vědět, co potřebujete, když máte miminko ještě ležící.

Babyzen YOYO +

Takže tu je PODVOZEK.

Jako první si vyberete právě ten. Podvozek obsahuje kompletní konstrukci, kterou použijete jak na sedačku pro dítě od 6 měsíců tak pro novorozence, který leží a potřebuje  být v kontaktu s mámou očima.

Podvozek samotný koupíte například ZDE na PinkorBlue.cz a to za cenu od 8990 Kč. Vybrat si můžete z několika variant. Na stejném e-shopu najdete i potahy a další součástky, takže kočárek můžete konfigurovat přímo tam.

Krok číslo dvě: Novorozenecký balíček

Babyzen YOYO + myslí na miminka, která ještě sama nesedí a proto je opravdu snadné přeměnit kočárek pro novoška a zpět. K tomu vám stačí jen „novorozenecký balíček“, který nasadíte n konstrukci.

Balíček není ve skutečnosti pevná korba,jakou znáte od klasických kočárků. Ale Babyzen taky není prostě běžný kočár. Je to kočár, který chcete na cestování a který vám má ulehčit přesuny.

Proto u balíčku absence naprosto pevné korbičky nevadí. Naopak je balíček pěkně polstrovaný. Najdete v něm pětibodové pásy, které miminko zabezpečí při přepravě a budete mít miminko díky poloze čelem k rodičovi neustále pod dohledem.

Nový typ kočárku má vylepšený FUSAK proti mrazu a zimě a díky tomu ještě lépe ochrání dítě při přesunech v zimě.

Krok číslo tři: Sedačka pro děti 6+

A zde jsme u třetího kroku, který zvolíte, počítáte-li s tím, že budete s dítětem cestovat častěji. Na řadě je pořízení sedačky pro děti sedící, tedy sada pro 6+. 

Sedačka pro děti 6+

A zde je skutečné kouzlo kočárku Babyzen. Samotná konstrukce je připravená na sedačku jak nejlépe může být a vy tak kupujete „jen“ potah. Podvozek sklopíte do polohy s nožičkami dolů a opěrkou na zádíčka a nasadíte potah.

Nacvaknete stříšku a je hotovo!

Samotné potahy na sedačku stojí přitom už cca 1000 Kč a můžete si vybrat moderní barvy. Vybírejte třeba ZDE na PinkorBlue.cz. Mají široký výběr, skvělé ceny a dodávají rychle. 

A co autosedačka?

Pokud máte na jazyku otázku, jak to má kočárek s autosedačkami a kam ji jako přicvaknete, tak vás uklidníme. Díky adaptérům nacvaknete autosedačku jednoduše přímo na samotný podvozek ať už máte nasazený novorozenecký set nebo přímo velkou sedačku.

Adaptéry stojí cca 1000 Kč a koupíte je ve všech prodejnách, kde prodávají značku Babyzen. Například opět na PinkorBlue.cz velmi výhodně (dokonce o 800 kč levněji) na Feedo.cz.

Jak se kočárek skládá a jak to je s letadlem a rozměry?

Kočárek se skládá opravdu snadno a dá se říct, že jednou rukou. Tou druhou můžete pohodlně držet svoje dítě na ruce a nemusíte se bát, že to bude nějaké složité, těžké nebo že to nezvládnete.

Jako první se sklopí rukojeť. Vyjmete miminko z kočárku a volnou rukou nahmatáte jistící pojistku na zádech kočárku. Lehkým tahem za ni kočárek sklopíte do balíčku. 

Balíček je sám stojící! Nemusíte ho jistit.

Dále si navléknete ramenní popruh a je to:-) Více na videu:

Rozměry a letadlo

Rozměry do letadla kočárku

Další doplňky ke kočárku Babyzen YOYO +

Board pro Babyzen YOYO +

Máte staršího potomka, kterého občas bolí nožičky? Připevněte ke svému Babyzen YOYO kočárku Board a problém je vyřešen. Montáž je jednoduchá a Board koupíte opět ve specializovaných prodejnách se značkou Babyzen.

Cena: cca 2400 Kčabout:blank

Opěrka nohou pro Babyzen

BABYZEN uvádí na trh opěrku na nohy YOYO. Opěrka na nohy je vyrobená speciálně ke kočárku YOYO. Rychle a jednoduše ji nacvaknete na rám kočárku. Můžete si nastavit polohu sklonu dle potřeby, je měkce polstrovaná a umožňuje tak vašemu dítěti spokojený odpočinek ve svém kočárku YOYO.

Cena: cca 750 Kčabout:blank

Držák nápojů

V bodech: držák je speciálně koncipovaný pro kočárky značky BABYZEN™ má háček s „ tvarovou pamětí“, lze upevnit na různých bodů na kočárku lze jej upevnit na jakékoliv místo po celé délce rukojeti.

Cena: cca 650 Kč

Podívejte se na nejlepší cenu na Heurece:

Hodnocení

Kočárek Babyzen YOYO + je výborně promyšlený cestovní kočárek, s kterým neuděláte chybu a budete se na něj moci spolehnout. Výhodou je, že je velmi kvalitní, jeho podvozek neodchází tak rychle, jako levné kočárky a proto jej můžete poté výhodně prodat dalšímu nadšenci do cestování.

  • Kočárek je od narození 
  • Naprosto spolehlivě do letadla
  • Perfektní i a běžné cestování po městě
  • Lehký
  • Perfektně se skládá
  • Dobře se řídí

Od Vašek Brynda

Od mala se věnuje sportu, především sjezdovému lyžování a karate. Potom se zamiloval do lezení, ale uvědomil si, že mu na bříšku něco během studia na vysoké škole narostlo, a tak začal ještě běhat. Mimo to se věnuje přes čtyři roky linkbuildingu na webových stránkách jako je Testado.cz, či třeba Modio.cz a další. Hlavním cílem je dodělat školu a stát se ředitelem vesmíru.