Levné kočárky

Vybírejte z katalogu levných kočárků v kategoriích jako je 3v1 nebo sportovní kočárky. V našem přehledném katalogu najdete Tipy na levné kočárky s recenzemi od samotných uživatelů.

Hvězdy ⭐⭐⭐⭐

Kočárky, které jsou nejlépe uživatelsky hodnocené označujeme čtyřmi (TOP) nebo třemi hvězdami (druhá nejlepší volba nebo super model ve své kategorii).

Levné kočárky 3v1

 

Hledáte levný kočárek 3v1? Vyberte si z výběru v katalogu levných kočárků, které nabízejí e-shopy i kamenné prodejny. Jednotlivé kočárky najdete také recenzované s uživatelským hodnocením u každého z produktů, který má založen svoji kartu.  Každý kočárek, který doporučíme zde na portále Kočárkem.cz je prověřený a certifikovaný pro prodej v ČR. Nedoporučujeme problémové nebo necertifikované kočárky.

Kočárek Hauck Shopper SLX Trio

Povedená trojkombinace mezi levnými kočárky. Součástí je vajíčko, sedačka sporťáku a hluboká korbička.

7349 Kč

CHICCO trojkombinace Urban Plus Crossover Special Edition

Povedená trojkombinace se čtyřmi koly do města i do menšího terénu. Chicco vyrábí kvalitní a prověřené kočárky.

Chci o něm zjistit více

15496 Kč

G-MINI Trojkombinace kočárek Grand Andezit

⭐⭐⭐⭐

Oblíbený kočárek G-Mini nyní v trojkombinaci za nádherné peníze. Povedený městský kočárek.

8298 Kč – TOP cena

HAUCK Maxan 3 Plus Trio Set

Povedená trojkombinace se třemi koly do města i do menšího terénu. Hauck vyrábí kvalitní a prověřené kočárky.

Chci o něm zjistit více

15800 Kč

CHICCO Kočárek trojkombinace Trio Activ3

⭐⭐⭐

Oblíbený kočárek Chicco společně se sportovní sedačkou a pasujícím vajíčkem s bezpečnostní základnou. Chicco aktiv je levný teréňák.

Levný teréňák

14700 Kč

Chcete vidět další kočárky z kategorie Levné kočárky 3v1 a vybrat si z více značek? Chcete kočárky porovnat na jednom místě a zjistit, jaké možnosti máte a vybrat si skutečně ten nejlepší levný kočárek 3v1? Pokračujte dále do tohoto odkazu na samostatnou kategorii…

Levné kočárky 2v1

 

Hledáte kočárek, který bude kombinovaný i se sportovní sedačkou v jednom balení a nebudete muset nic dalšího dokupovat? Jednotlivé kočárky najdete také recenzované s uživatelským hodnocením u každého z produktů, který má založen svoji kartu.  Každý kočárek, který doporučíme zde na portále Kočárkem.cz je prověřený a certifikovaný pro prodej v ČR. Nedoporučujeme problémové nebo necertifikované kočárky.

GMINI Kočár kombinovaný Grand

Gmini Grand kombinovaný kočárek pro děti od narození do 36 měsíců (max. 15 kg) s možností přeměnit sportovní sezení na pohodlnou korbičku pro miminko.

6999 Kč

Dvojkombinace Noordi Fjordi

Designéři kočárku NOORDI Fjordi se při jeho navrhování inspirovali kulturou a životním stylem ve Skandinávii, které jsou ovlivněné náročnými klimatickými podmínkami.

19990 Kč

KINDERKRAFT Kombinovaný kočárek 2v1 Veo

⭐⭐⭐

Hluboký a sportovní kočárek v jednom. Elegantní a povedená kombinace od Kinderkraft za skvělé peníze.

7699 Kč

Kočárek CAMINI Frontera 2v1 grey

⭐⭐⭐⭐

Krásný moderní prostorný a stylový kočárek CAMINI Frontera 2v1. Značka Camini je plně zaměřena na multifunkční kočárky. Polský výrobce Camini, garantuje vysokou kvalitu, bezpečí a nejnovější trendy.

10889 Kč

Kočárek Viva Life 2v1 Caviar

Kočárek Tutis Viva Life je elegantní kočárek, který vytváří maximální bezpečí a pohodlí pro vaše miminko ve městě i v přírodě

16865 Kč

Chcete vidět další kočárky z kategorie Levné kočárky 2v1 a vybrat si z více značek? Chcete kočárky porovnat na jednom místě a zjistit, jaké možnosti máte? Pokračujte dále do tohoto odkazu na samostatnou kategorii…

Levné sportovní kočárky

 

Hledáte levný sportovní kočárek, který vydrží? Jednotlivé kočárky najdete také recenzované s uživatelským hodnocením u každého z produktů, který má založen svoji kartu.  Každý kočárek, který doporučíme zde na portále Kočárkem.cz je prověřený a certifikovaný pro prodej v ČR. Nedoporučujeme problémové nebo necertifikované kočárky.

Kočárek sportovní Lite Up Gray Kinderkraft 2019

Sportovní kočárek vhodný pro děti od narození do 15 kg. Sice nemá příliš velká kola ale nenáročným uživatelům z města poslouží optimálně své ceně.

2099 Kč

Sportovní kočárek CARETERO FRII mint 2018

Praktický sportovní kočárek CARETERO FRII s ultra lehkou hliníkově-kovovou konstrukcí, která zaručuje kvalitu, odolnost a zároveň nízkou váhu ve své kategorii.

3559 Kč

Sportovní kočárek CARETERO Monaco 2016

⭐⭐⭐

Sportovní kočárek CARETERO Monaco s ultra lehkou hliníkově-kovovou konstrukcí, která zaručuje kvalitu a odolnost a zároveň nejnižší váhu ve své kategorii.

2509 Kč

Kočárek sportovní - Valco SNAP 4 BLACK

⭐⭐⭐⭐

Sportovní kočárek Valco Baby Snap 4 Black, patří díky svým vlastnostem mezi nejoblíbenější kočárky na českém trhu. 

4939 Kč

Kočárek sportovní GRANDE black Kinderkraft

Pokud hledáte kočárek, který bude funkční a kompaktní je GRANDE vynikající volbou za rozumnou cenu. Sportovní kočárek určený pro děti od narození do 15 kg.

3399 Kč

Chcete vidět další kočárky z kategorie Levné sportovní kočárky a vybrat si z více značek? Chcete kočárky porovnat na jednom místě a zjistit, jaké možnosti máte? Pokračujte dále do tohoto odkazu na samostatnou kategorii…